Piękno

Uniderm – opinie i ceny, gdzie kupić,

Skuteczne do leczenia miejscowego łuszczycy zewnętrznych produktów, które są stosowane w dotkniętych obszarach ciała, i są stosowane w nieskomplikowany form choroby. Jednym z nich jest Uniderm, to jest w postaci maści i kremów. Instrukcja aplikacji i przegląd maść Uniderm ma znaczenie przede wszystkim dla tych, którzy cierpią z powodu chorób skóry. Świadectwo do niej jest inny, należy zauważyć, że jest hormonalna.

Producentem leku jest spółką akcyjną „Akrihin Firma”, znajduje się w regionie moskiewskim. Uniderm posiada pozytywną opinię na temat jego stosowania w leczeniu łuszczycy. Chociaż niektórzy uważają, że pozbycie się pierwszych objawów łuszczycy nie musi stosować gormonoterapii narkotyków. Istnieje jej analogi, które łączy się składnik aktywny, takie jak suplementy, Asacort Elokom, Mamat, Gestan N.

cena oryginalnego leku obecnie waha się wewnątrz. Cena zależy od objętości rury, może mieć 15 do 30 gramów. Cena analogów jest również inna.

Jak Uniderm na łuszczycę?

krem ​​lub maść Uniderm to nowoczesne lek należący do kategorii kortykosteroidami. Krem ten ma dość dużą aktywność w leczeniu łuszczycy i innych chorób skórnych. Częstość występowania możliwych działań niepożądanych jest bardzo niska w porównaniu do innych podobnych leków gormonoterapii. To dlatego, że lek i substancja czynna nie jest wchłaniana do krwi.

Substancja czynna leku pirośluzanu mometazonu. Jest silnym glikokortykosteroidu syntetyczna substancja pochodzenia, który jest używany do stosowania zewnętrznego. Jego główny efekt związany z usunięciem objawów zapalenia skóry, co jest charakterystyczne dla łuszczycy. Pirośluzan chemicznie zmodyfikowanej postaci leku. Oznacza to, że w odpowiednim środowisku biologicznym pod wpływem procesów metabolicznych się bezpośrednio na lek (proleku). Pod wpływem tej substancji czynnej jest zahamowanie produkcji lipokortinov wpływające na syntezę mediatorów zapalnych.

pirośluzan mometazonu jako głównych substancji aktywnych są następujące właściwości:

 1. przeciwzapalne poprzez inhibicję aktywności różnych enzymów, które niszczą tkankę skóry i znacznie redukują stan zapalny;
 2. przeciwświądowe przez hamowanie rozwoju reakcja zapalna S, w obecności alergenu, ma działanie przeciwświądowe
 3. Antiexudative – zmniejsza obrzęk tkanek miękkich, to znaczy przekrwienie błony śluzowej własności

.

Z powodu łuszczycy charakteryzuje się zapaleniem skóry, obrzęk tkanek w dotkniętych obszarach i jest uzupełniony przez swędzenie, efekt ten lek może pomóc złagodzić te nieprzyjemne objawy choroby i złagodzić stan pacjenta. Oprócz mometazonu w formulacji Uniderm zawarte wazelinę, woski, kwas fosforowy, dwutlenek tytanu, woda, sól glinowa, monostearynian gliceryny, stearynian cetylu macrology 20, gexilenglikole.

Charakterystyka leku Uniderm

Krem przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Krem stosuje się w postaci cienkiej warstwy na uszkodzenia skóry. Procedura ta powinna być przeprowadzona 1 raz dziennie. Całkowity czas trwania leczenia łuszczycy narzędzie to będzie zależeć od tego, jak jest jego wydajność jest to, jak dobrze tolerowane przez pacjenta i czy są jakieś skutki uboczne.

Lek może być stosowany w postaci opatrunków okluzyjnych, ale zrobić to uważać. Chociaż miejscowe stosowanie leku wchłaniana do układu krążenia w bardzo małych ilościach, – mniej niż 0,5% substancji czynnej. Dzieje się 8 godzin po nałożeniu kremu.

u pacjentów z łuszczycą i innych chorób skóry, dla których skuteczna Krem kwestia może powstać – jest to możliwe stosowanie leku w czasie ciąży lub podczas karmienia. Instrukcje mówią, że działanie leku w tych okresach nie jest w pełni zrozumiałe, ale składnik hormonalny przenika przez łożysko i podczas laktacji przenika do mleka kobiecego. Więc jeśli potrzebujesz terapii długoterminowej z tego leku należy przerwać karmienie piersią, w celu uniknięcia ewentualnych negatywnych skutków. To samo odnosi się do stosowania go w czasie ciąży. – długotrwałego niepożądanego

W odniesieniu do stosowania leku w stosunku do dzieci, Uniderm nie jest zalecany do leczenia dłużej niż 6 tygodni, ponieważ nie ma danych dotyczących jej działania w organizmie dziecka w tak długim czasie. To pytanie jest understudied, ale wiadomo, że lek jest gormonoterapii, a długotrwałe leczenie może mieć negatywny wpływ na wzrost i rozwój dziecka i zwiększa ryzyko wystąpienia zespołu Cushinga.

Dzieci poniżej sześciu miesięcy Uniderm przeciwwskazane, a dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do dwóch lat czas trwania leczenia nie powinien być dłuższy niż 5 dni.

Wskazania, przeciwwskazania i skutki uboczne leku

Wskazania do stosowania tego leku z następujących czynności:

 • zmniejszenie stopnia manifestacji i neutralizacji zapalenia skóry, świądu i rosnące objawy występują w łuszczycy;
 • łojotokowe zapalenie skóry;
 • atopowe zapalenie skóry;
 • innych zaburzeń skórnych wymagających leczenia kortykosteroidami.

Dlatego wskazania do stosowania tego leku zapewniają wiele chorób dermatologicznych. Zanim zaczniesz używać kremu, należy skonsultować się z dermatologiem, który oceni wszystkie możliwe zagrożenia i korzyści, z uwzględnieniem indywidualnych cech choroby i ciała.

Wyciąg z instrukcją obsługi Uniderm

powodu Uniderm odnosi się do kategorii leków steroidowych, istnieje wiele przeciwwskazań do niego, w szczególności

 • okołoustny skóry;
 • trądzik różowaty;
 • obecność grzybowych, bakteryjnych i wirusowych infekcji skóry;
 • syfilis i gruźlica;
 • obecność po szczepieniu REAKCJI s.

Lek nie jest zalecany do stosowania w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów alergii na składniki. Jeśli nie, to można bezpiecznie stosować go na uszkodzenia skóry. W rzadkich przypadkach po zastosowaniu leku, pacjent może zauważyć, suchość lub podrażnienie skóry, pieczenie. Ponadto, może być zapalenie mieszków włosowych, a hipopigmentacja skóry. W takim przypadku lekarz może przepisać jej analogów.

Praktyka stosowania leku sugeruje, że w przypadku przedawkowania może wystąpić, wtórnej niewydolności nadnerczy i zaburzenia podwzgórze – przysadka – nadnercza. W takim przypadku należy przerwać stosowanie leku. Ważnym warunkiem jest stopniowe odstawienie leku po długotrwałym użytkowaniu, w przeciwnym razie istnieje ryzyko wystąpienia zespołu z rykoszetu. – wznawia pieczenie i zapalenie skóry

Opinie Uniderm

Recenzje leku Uniderm głównie pozytywne, ale to wszystko zależy od indywidualnych cech choroby. Jeśli występują objawy niepożądane, w opinii w tym przypadku byłoby właściwe.

Oto niektóre z opinii:

Irina, 36 lat. Po wyznaczeniu leku, efekt nie wystąpił kiedyś cieszył się tydzień. Prawdopodobnie zależy jaką formę choroby. Ale pożądany efekt został osiągnięty. Prawie nie było swędzenie i zaczerwienienie, tecnost również zniknął. W odniesieniu do opisanych skutków ubocznych, to oni. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony. Em>

Anton, 28 lat. Łuszczyca w naszej rodzinie cierpią nie tylko mnie. Pojawił się na mnie niedawno, ale od razu przyniósł kilka nieprzyjemnych doznań. nie zdecydował się opóźnić leczenie i zaapelował o pomoc do lekarza, który wyznaczył Uniderm. Główne objawy zniknęły, a następnie przyporządkowanie powiodło się. będzie używać w zamian.

Marian Kowalski

48 lat Marian Kowalski pracuje jakoTechnik Ortopeda:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Praca dla lokalnej społeczności w mieście Warszawa

Odkryj mój świat

You may also like...