Zdrowie i Ty

Smartwatch V8 – zegarek, prawdziwe opinie, jak to zrobić – składniki

DZ09 Inteligentne Watch – to telefon zegarek. Gadżet, który

może być używany jako urządzenie samodzielne lub zsynchronizowane z telefonem, odbierać powiadomienia, zdalne sterowanie smartphone interfejs.

Przegląd szczery na Smartwatch V8 i ich opis pomogą obiektywnie ocenić urządzenie i zrobić poprawne wnioski przed zakupem. Rosyjskich klientów dostępne są także podstawowe materiały i części składowe do

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

urządzenia. DZ09 cena zaczyna się od $ 16 średnia ceną wynosi około 30 $.

Funkcja Smartwatch V8

Inteligentny zegarek Smartwatch V8 w zależności od trybu pracy mają dwa zestawy funkcji. Pierwszy tryb – ograniczona podczas korzystania z zegarka jako samodzielny gadżet. Drugi tryb to standard, gdy zsynchronizowane ze smartfonem, na którym jest zainstalowana aplikacja.

Smartwatch V8 bez synchronizacji, ale z włożonej do gniazda karty SIM, możesz:

 • Aby odbierać i wysyłać krótkie wiadomości
 • Aby odbierać i nawiązywać połączenia głosowe
 • Odtwarzanie muzyki, jeśli jest zapisane na karcie pamięci
 • robienie zdjęć i nagrywanie filmów wideo oraz wyświetlanie zdjęć z karty SD
 • pełnić funkcję zegara
 • : Budzik, kalkulator, stoper, rejestrator
 • oferują wbudowaną przeglądarkę do surfowania w sieci

Model Smart Watch DZ 09 podczas synchronizacji z smartphone znacznie zwiększa swoje możliwości. Z Bluetooth włączone, mogą one:

 • Aby obsługiwać telefon
 • Aby informować o wydarzeniach z smartphone
 • Uaktywnij Sport-funkcje: kroki, sen
 • Aby pomóc w poszukiwaniu smartfonu
 • Aby pracować z wieloma trybami dźwięku

Po aktywacji pełnego zestawu funkcji, inteligentne zegarki nie są gorsze od swojego pierwowzoru – najlepsze modele inteligentnych godzin od Samsunga

.

Rozważmy funkcjonalność w sposób bardziej szczegółowy.

odbierania i wysyłania wiadomości Smartwatch V8

Bez synchronizacji ze smartfonem można wysłać wiadomość z godzin, pod warunkiem, że są one włożona karta SIM.

Po podłączeniu do telefonu za pomocą Bluetooth możliwe jest, aby wyświetlić na ekranie SMS inteligentnych zegarków i stąd napisać i wysłać odpowiedź do odbiorcy. Jedyną wadą jest to, że bardzo małe litery na klawiaturze.

Zarządzanie połączeń głosowych Smartwatch V8

SmartWatch DZ09 inteligentny zegarek pozwala na odbieranie

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

połączeń i wykonywanie połączeń głosowych: W przypadku urządzenia wyposażony jest w głośnik i mikrofon. I wewnętrzna funkcjonalność umożliwia korzystanie z wbudowanego w książkę telefoniczną i uzyskać dostęp do listy kontaktów w telefonie.

Należy zauważyć, że podczas odbierania połączenia za pomocą telefonu, jeśli jest połączone z noszenia gadżet, domyślny dźwięk jest przesyłany poprzez rozmowy w godzinach głośnikowych.

Gracz kontroluje Smartwatch V8

Można słuchać utworów zapisanych na karcie pamięci lub na godziny są zsynchronizowane smartphone. W zależności od wersji aplikacji i oprogramowania to zrobi z różnym stopniem komfortu. Istnieją modele bez problemów i trudności do sterowania odtwarzaczem, ale w niektórych zdolność ta jest aktywna tylko w przypadku, gdy wszystkie utwory ręcznie dodane do utworzonej listy odtwarzania.

Wyświetlanie czasu

Aby pokazać pokrętło z odpowiednimi informacjami – ta opcja jest domyślnie dostępne. Nawet bez podłączenia do użytkowników telefonów istnieją trzy wygaszacz tarczy, a główny ekran wyświetlania czasu. Aby pobrać dodatkowe obrazy na Smartwatch V8 po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie i identyfikacji urządzenia.

Zarządzanie telefonem

Wibracja SmartWatch DZ09, a na wyświetlaczu zapalą się i sygnał (tryb dźwięku może być skonfigurowany), gdy przez telefon przyjść wiadomości lub połączeń. Nie mogą tylko zobaczyć, ale także odpowiedzieć na zresetować lub wyłączyć dźwięk. Można również zegar, aby ustawić alarm na mój telefon.

Funkcja Sport

DZ09 posiada stoper, akcelerometr, pomagają liczyć kalorii, monitorowania aktywności użytkowników, liczba kroków. Mogą one zastąpić tracker biznesowe, które są synchronizowane z telefonem, i przekazuje informacje w aplikacji profilu osobistego.

śledzenia uśpienia

śledzenie Sen jest, aby uruchomić stoper w nocy i zatrzymuje się po przebudzeniu. Ta banalna funkcja pozwala nagrywać całkowity czas snu.

zdjęcie, video, audio

Używanie aparatu urządzenia do robienia zdjęć, nagrywania krótkich filmów

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

i fragmentów rejestrator audio. Niektóre z funkcji dostępnych bezpośrednio w zegarku, a część – aktywna smartphone z ich ekranie. Na przykład, można kontrolować swój aparat telefoniczny.

Dodatkowe funkcje

W urządzeniu znajdują się dwa bardzo użyteczne funkcje jest Mobile Search, które pozwala znaleźć telefon i kradzieży, jeśli usunięcie urządzeń ze sobą SmartWatch zacznie się sygnał dźwiękowy, informując o tym właściciela.

Opis

Displayk, TFT LCD, multi-touch, 1,56-calowy, 240х240СвязьGSMGPSНетSIMMicroSIM, 2GСчетчикиШагомер
Akcelerometr
ПроцессорМТК6260АРазмеры43.5х40х9,8 ммВес51 materialcarbon: tworzywo sztuczne / metal
Kolor: srebrny, czarny brązu
wymienny pasek kauczuku, w kolorze корпусаАккумулятор380 mAh, zdejmowany
czuwania – 180 godzin Katowice tryb czuwania z Bluetooth włączone – 150 godzin Katowice tryb rozmowy – 3 osobennostyami i wysyłania SMS
telefonii śledzenie Sen, kroki, kalorie, odległość

Głośnik Mikrofon
Zarządzanie połączenia i wiadomości na telefon smartphone kamery
Kontrola
Otrzymuj powiadomienia o połączeniach i wiadomościach Największa na możliwość ustawienia alarm
gracz kontroluje
funkcji Anti-theft i Antypater
Kalkulator
Calendarlist IP67СовместимостьAndroid, iOS (nie wszystkie funkcje będą działać)

ochrony przed wodą

producent twierdzi się, że urządzenie jest zabezpieczone przed wilgocią i pyłem klasy IP67. Jednak instrukcje są w języku rosyjskim podano, że nie jest konieczne, aby zwilżyć

urządzenie, trzeba go chronić, łącznie ze strumieniem wody, nie należy dotykać ekranu mokrymi rękami.

godzin pracy w warunkach wysokiego zanieczyszczenie może prowadzić do awarii. Że ma przejść pod drizzling deszczu z zegarkiem na rękę możesz bez konsekwencji, ale do mycia naczyń lub wziąć prysznic w nich nie jest konieczne.

Sprzęt Smartwatch V8

Zawartość opakowania Smartwatch V8 z paskiem gumy mogą być dostarczone do nabywcy w dwóch opcjach:

 • stałej pudełka z tektury Kraft
 • Miękkie opakowania z tworzyw sztucznych

Po pierwsze – ujmujący i niezawodny, drugi jest bardziej kompaktowy i niedrogi. Jeśli zamówisz stanowisko Rosji lub jakiejkolwiek innej firmy transportowej to lepiej wybrać opcję z okna.

prosty pole Kraft przedstawia schematycznie zegara obok określonym modelem kolorów. Oglądaj Zapakowane w folię anti-shock i położył na łóżku z pianki. Pod podstawki na spodzie pudełka są dodatkowe elementy:

 • Instrukcja użycia SmartWatch DZ09 w języku chińskim i angielskim
 • Ładowarka
 • Adapter do wtyczek (opcjonalnie)
 • folia ochronna dla szkła (opcjonalnie)

Dodatkowo, z Aliexpress można zamówić zapasowego akumulatora, karty pamięci, odpinane ramiączka.

Projektowanie i wygląd Smartwatch V8

Konstrukcja modelu jest pozycjonowany jako unisex, ale harmonijną całość wygląda na ramieniu faceta. I na pewno nie DZ09 Inteligentne dziecięce Obserwować, jak duży ekran na placu będzie bardzo duży do rąk dzieci. W najlepszym przypadku, można rozważyć tę opcję dla nastolatków, ale w celu zapewnienia, że ​​są one rozliczane wygodnie w dłoni, trzeba wykonać dodatkowe otwory na pasek.

Materiały

Zegarek wygląda stylowo, jako replikę Samsung biegu 2. ale tanie, jak chiński producent zapisane w każdy możliwy sposób, łącznie z materiałami. Obudowa wykonana z metalu, standardowego teksturowanego z paskiem gumy. Również na Aliexpress można zamówić bransoletkę (lub, jak to nazywa pasek), metalu lub skóry w różnych kolorach.

Istnieją trzy kolory:

 1. Brązowy (złoto)
 2. srebra (silver)
 3. Black (czarny)

Wyświetlacz

Biorąc pod uwagę wartość deklarowana, zegarek otrzymał bardzo dobrą ekran. To nie wyświetla najlepsze modele z odpornego na uderzenia i zarysowania szkła, ale jest to rozwiązanie jakości. Aby pomóc pedanci. – folii ochronnej, która może być dołączona do zestawu

kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,56 cala lub 240×240 kropek – standardowej wielkości dla standardowego urządzenia nadgarstka. Funkcjonalność zapewnia możliwość korzystania z klawiatury na ekranie. W instrukcji w języku rosyjskim na Smartwatch V8 wykazały, że stosowanie wyświetlaczu jest tylko palcami bez użycia rysika i innych urządzeń.

kolory są stosunkowo jasne. Wszystkie informacje mogą być postrzegane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pod słońcem. Szeroki kąt widzenia pozwala zobaczyć zegarek krótko, aby zobaczyć czas. Standardowe ustawienia oznaczać 5 poziomów jasności. Korzystanie z klasy C pozwala komfortowo pracować z ekranu komputera na słońcu. Pracować czujnik żadnych skarg.

Elementy sterujące, przyciski i złącza

sterowania dotyk, dzięki czemu główny interakcja odbywa się bezpośrednio z ekranu. Poniżej ekranu znajduje się przycisk home – włączanie / wyłączanie podświetlenia. Jest to jedyna kontrola fizyczna.

Jeśli spojrzeć na ekranie, a następnie po lewej pod korkiem silikonowym jest złącze do otworu ładowarki i głośników. Po prawej stronie jest głuchy. Nad wyświetlaczem znajduje się mikrofon i kamera.

Pod tylną pokrywą wymiennym akumulatorem. Pod szczelinami do Micro SIM i Micro SD.

Aby korzystać z urządzenia lepiej z karty flash jako pamięć wewnętrzną 64 MB jest tylko karta pamięci do Smartwatch V8 może wynosić do 16 i 32 GB w zależności od konkretnego modelu.

Kamera

Zegarek można nie tylko sterować aparatem telefonu po synchronizacji z urządzeniem, ale używać do robienia zdjęć i filmów własne, wbudowane kamery. W zależności od modelu zegarka znajduje się w module, który może nagrywać wideo z rozszerzeniem od 0,3 do 1,3 megapikseli. Jakość obrazu jest niska, ale funkcjonalność pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie wideo.

Menu zegar i interfejs

Menu jest proste i intuicyjne działanie. Na głównym ekranie zawsze wyświetla datę i czas, i jeszcze miejsca dla dwóch etykiet. Główna lista możliwości obracanie poekranno, z których każdy zmieścić cztery ikony. Interfejs jest dostępny w kilku językach, w tym w pełni zrusyfikowanej wersji.

synchronizacji i konfiguracja

DZ09 SmartWatch można synchronizować z telefonami na Androida i iOS, ale według opinii, wykazują mniej problemów właścicielom smartfonów Android. Dla użytkowników iPhone istnieje wiele pytań, ale również ograniczoną funkcjonalność.

Jak podłączyć do telefonu

Po podłączeniu do telefonu DZ09 należy włączyć Bluetooth w obu urządzeniach, wyszukiwanie urządzeń i aktywować je. Może trzeba będzie wprowadzić hasło do parowania. Po tym, niektóre funkcje już stają się dostępne.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, należy pobrać i zainstalować aplikację na telefonie. godziny Menu zeskanować QR-code. Skanując jego smartphone i klikając na link, zostaniesz przekierowany do strony instalacji aplikacji.

Jak skonfigurować Internet H4>

Urządzenie obsługuje 2G Internet. Aby skonfigurować go trzeba włożyć kartę SIM do gniazda i włączyć urządzenie. Wyszukiwanie sieci odbywa się automatycznie rejestruje z operatorem sieci i połączenia internetowego.

Jeśli nie, patrz „nalewki” znajdź zakładkę „Sieć” i „Wybór sieci”. Aby rozpocząć poszukiwanie wybrać sieć ręcznie. Z listy należy wybrać odpowiedni operator.

Odpowiedniki DZ09

Najbardziej podstawowym analogowy jest prototypem – Samsung Gear 2, ale jest droższa co najmniej 10 razy. W ogóle, DZ09 są jednymi z najbardziej atrakcyjnych inteligentnych zegarków na rynku. Użytkownicy porównać gadżet z takim zegarem jako Q18 i W8 – co jest lepsze, trudno jednoznacznie powiedzieć. Wszystko zależy od preferencji użytkownika. Ci, którzy wybierają jakość, lepiej pozostać na najnowsze modele, ale zasada jest niska cena, odpowiednia SmartWatch DZ09.

Te zmiany można znaleźć w odniesieniu do różnych skrótów i wyjaśnienia. Wskazują one nazwy sklepów, gdzie sprzedawane, a nazwę zakładu, który został wytworzony.

Producent:

 • UWatch
 • Ollly
 • Gaodashang
 • Tiroki
 • Lemfo
 • Benovel
 • Kaisgo
 • Canowo

Store:

W porównaniu między tymi inteligentnych zegarków mogą się nieznacznie różnić. Największy wybór modeli na Aliexpress, ale można je kupić w zwykłych sklepach, w tym w Moskwie.

Jeśli jesteś zadowolony z funkcjonalnością modelu, ale chcę coś bardziej wiarygodne lub o innej konstrukcji, a następnie uwagę można zwrócić na następujące modele:

 • Odpowiedniki Apple Watch – GT08, GD19
 • Podobieństwo – Aplus GV18 Inteligentny zegarek
 • Z pierwotnego projektu i te same możliwości – SmartWatch GPS Inteligentny Watch U8 SmartWatch M26

Cena może różnić się o 15-40% zadeklarowanej wartości DZ09.

Odpowiedź na jakości Smartwatch V8

Model ten jest inteligentny zegarek Zgromadzenia chińskiej. SmartWatch budżet, ale czasami lame jakość: kupowanie zamienia się w rosyjską ruletkę. Opinie DZ09 są w stosunku od 1 do 4, gdy cztery pozytywne jest w zastrzeżeniach patentowych.

Najbardziej problematyczny był pierwszym modelem z linii montażowej. W pogoni za niską kosztów dotyczy jakości, a na liczniku prawie surowy produkt. Jednak nowe opinie o Smart Watch Phone Smartwatch V8 wskazują, że sytuacja zmieniła się na lepsze. W najnowszych wersjach stacjonarnych wszystkie mielizny i słabe strony.

słaby punkt pozostaje mocowanie paska do zegarka przypadku. Nie jest najlepszym rozwiązaniem, więc bransoletki dostarczone, nie bardzo szybko – w ciągu miesiąca lub dwóch w potrzebie zastąpienia. Problem został rozwiązany przez zakup drugiego zestawu taśm lub innego bransoletkę.

A ogromny plus jest zdejmowana, a nie wbudowanej baterii, a także możliwość pracy autonomicznej w przypadku instalacji indywidualnych kart SIM i napędu SD.

Wnioski zalety i wady

Za:

 • Możliwość wykonywania połączeń
 • SMS
 • Powiadomienia smartfonu na ekranie
 • Fotografia i kamery wideo
 • Odtwarzacz muzyki
 • funkcja fitness
 • telefon anty-loss
 • Możliwość wymiany bransoletkę

Wady:

 • nie wszystkie funkcje działają z iOS
 • no GPS
 • niska jakość zdjęć i filmów
 • słabe przymocowanie paska
 • niedokładne krokomierz i licznik kalorii

Informacje o Smartwatch V8 całkiem sporo, w tym Najnowsze 2018. własnej strony internetowej model brakuje, ale wiele istotnych informacji można znaleźć na forach. Jest również w języku rosyjskim podręczniku językowej w formacie PDF oraz linki do programów, aplikacji i oprogramowania.

Jedną z głównych wad gadżetu jest słabe wsparcie oprogramowania. Jest to wygodne i dobrze dostosowane aplikacje, alternatywy dla oryginalnego rozwoju nie istnieje. Być może sytuacja zmieni się w najbliższej przyszłości. Jeśli oczekujemy od tych godzin super funkcjonalne modele z najwyższej półki, będziesz rozczarowany. Jeśli używasz ich jako zegarek z możliwością zdalnego sterowania telefonem, mogą sprostać Państwa oczekiwaniom.

 • Czy tam przydatne informacje?
 • Danet

Stanisław Kowalski

57 lat Stanisław Kowalski specjalista w dziedzinieAsystentka Dentystyczna:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Poznań

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...