Zdrowie i Ty

Silane Guard – szkło płyn, opinie, ceny, gdzie kupić, apteka, czy warto?

Dzięki do rozwoju naukowego i intensywnego rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, technicy wyprodukowali wyjątkową nową substancję – płyn Silan szklaną osłoną. Powłoka w mniej niż pięć lat zyskał status kultowego. Produkt był w stanie docenić konsumentów prawie na całym świecie.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Produkt stosuje się w celu utworzenia powłoki ochronnej na powierzchni ciała i należy do kategorii kompozycji dwuskładnikowych. Po wymieszaniu materiał nie jest zapamiętana. Dlatego też, jeśli w czasie pracy jest dużo roztworu, trzeba dostosować, inaczej będzie twardnieć.

Tak samo produkt

Zastosuj Silan straży ciekłego szkła wyłącznie dla celów składników barwiących powierzchni ciała. Produkt stosuje się do obszarów, które nie pozwalają na kurz i bezpośrednie promieniowanie ultrafioletowe. W niskich temperaturach, to jest zabronione używanie mieszaniny. Przed także stosowania makijażu, należy przeprowadzić próbę na małej powierzchni.

Co jest zabronione na pokrycie cieczą:

 • elementy składające się z tworzywa sztucznego;
 • szczegóły wyryte na nim, lub chrom;
 • zderzak;
 • Gaburici, światła przednie, pozycyjne, Windows i inne wyroby ze szkła.

Jeśli w procesie Wilson Silan Straż przypadkowo uderzył jeden z tych obiektów jak najszybciej przetrzeć powierzchnię czystą wilgotną szmatką. Podczas czyszczenia zaleca się stosowanie błonnika lub miękkiej gąbki.

W momencie zakończenia powłoki ciała wymaganej w najbliższej przyszłości, aby polerowanie samochodu w pomieszczeniu, w którym jest dobra wentylacja lub wiele okien, które mogą być otwarte dla wentylacji. Pamiętać, działanie chemicznego występuje bezpośrednio po otwarciu pojemnika. Przechowywać ciekłego szkła dla samochodów Willson Silane Guard w otwartym jest zabronione. Po zastosowaniu pozostałości nie są ponownie wykorzystywane.

po zastosowaniu kompozycji na lewo, znowu nie jest używany

magazynowe uszczelnione zaleca użycie w pomieszczeniach, w których zakres temperatur nie przekracza 40 ° C. Nie należy również dopuszczać zamarzania mieszaniny. Aby uniknąć przecieków, należy zapisać materiał w pozycji pionowej i unikać bezpośredniego światła słonecznego. Po użyciu całą kompozycję, przy czym pojemnik z ciekłego silanu straży szklanej wykorzystana.

Co to jest szkło płyn Silan Straż

skład materiału zawiera następujące składniki:

 • składników polimeru za pomocą silanu
 • rozpuszczalne w oleju składniki
 • element, który przyczynia się do zestalenia.

Maksymalna żywotność produktu od daty produkcji wynosi 5 lat.

Co zawiera osłonę Wilson:

 1. Butelka z ciekłego szkła do samochodu Willson Silane Guard.
 2. gąbka aplikatora, która jest warstwa aplikacji.
 3. Chusteczki przeznaczone są do wycierania.
 4. Aby upewnić się, że produkt nie szkodzi skórze w opakowaniu ochronnym rękawice lateksowe.
 5. Również obowiązkowe instrukcja obsługi szczegółowo wszystkie procedury, które mogą być wykonane z materiału.

Instrukcja obsługi Silane Straży

Zazwyczaj proces polerowania samochodu zajmuje dużo czasu, a wynik polerowanie nie może uzasadniać oczekiwania. Po rozpyleniu produktu, konieczne jest w przyspieszonym tempie pocierać płyn do powierzchni ciała, który wymaga wiele wysiłku.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

za produkt Silangan, materiał ten jest bardzo prosta. Oto najważniejsze, aby przestrzegać wszystkich zaleceń producenta. Przede wszystkim, trzeba dokładnie oczyścić powierzchnię ciała i pozostawić do wyschnięcia.

W jaki sposób organizm po polerowaniu szkła

Należy zauważyć, że aby osiągnąć najlepszy wygląd samochodu przed zastosowaniem produktu do wykorzystania sztucznej glinę od tego samego producenta. Liczba użytkowników o ciekłego szkła do auto przeznaczyć, że rozpylanie cieczy jest najkorzystniej w temperaturze 25-30 ° C, a nie bezpośrednią ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe. W tych warunkach, mieszanina osiągnie miękką konsystencję i utwardza ​​się bardzo szybko.

kompozycja Jednoskładnikowy zaleca się stosować od razu na całe ciało i indywidualnie – pierwsze skrzydła, wtedy drzwi, maski silnika lub wreszcie dachowych. Więc to jest możliwe, aby uniknąć niedogodności w procesie, końcowy etap polerowania.

krok po kroku Silan Osłona

 1. Nosić ubranie ochronne i rękawice.
 2. Ostrożnie pocierać suchej tkaniny niestrzępiącą powierzchni, która jest przeznaczona do obsługi.
 3. Przygotowanie aplikatora, stosuje się do nich monolitycznej warstwy materiału. Nie skąpić na produkt, powłoka musi nauczyć się rzucać bez przerw.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na twarzach aplikatora, jeden z nich ma kolor szary, drugi biały. Pokryta jest na pierwszej stronie.

 1. Następnie natrzeć płynnej masy szklanej. Zrobić miękkie ruchy bez silnej presji. Ważne jest, aby przetrzeć całą powierzchnię.
 2. Po utworzenie chronią organizm trzeba poczekać około 7-10 minut, tak, że warstwa jest całkowicie wyschły. Gdy powierzchnia nabyć białą, lekko matowy kolor, można przejść do następnego etapu.
 3. połysk i efekt musujący podano w pojeździe przez wycieranie powierzchni powlekanej Silan ochronnej (silan), specjalne tkaniny, która pochodzi z cieczą.
Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Jedno opakowanie Silan Straż płyn szkło będzie wystarczające dla 3-4 aplikacji w modelu średniej wielkości sedan. Po polerowaniu nie zaleca się przeprowadzać czyszczenie bezstykową do jednego tygodnia. Okres ten jest konieczne, aby warstwa uzyskał pożądaną gęstość i jest zamocowane na powierzchni pojazdu.

Jeśli są w pełni zgodne ze wszystkimi zasadami określonymi w instrukcji dla Wilson ciekłego szkła, produkt regularnie posłuży 1 rok lub 22 silnik.

powłoka ma dirt-, woda – i skutkiem brud

Należy zauważyć, że materiał ochronny może być stosowany do jednej i tej samej miejsce kilka razy, aby uzyskać strukturę wielowarstwową. Często producenci takich produktów twierdzą, że następna warstwa może lub nie może przynieść żadnych rezultatów lub zaszkodzić poprzednie. Z ciekłego szkła Silan Straż wszystko całkowicie błędne, powłokę stanie poprawić stopień ochrony i efekt brokatu.

tworząc wielowarstwową zabezpieczające powinny być przechowywane przez czas po nałożeniu każdej warstwy. Czas potrzebny do całkowitego utwardzenia. Pomiędzy pierwszym i drugim odstępem powinna wynosić co najmniej 12 godzin, od 3-4 -. 24 i tak dalej

Zalety i wady ciekłego silanu szkła straży

Szkło płynne Silan Straż istnieje wiele pozytywnych aspektów, to najważniejsze zalety użytkowników są następujące:

 1. zużycie ekonomiczne. Jedna butelka 95 ml wystarcza do stosowania 3-4 pojedynczych warstw na pojazdy pasażerskie.
 2. produktu, oprócz funkcji ochronnej, ale służy odpychającą wodę, która zapobiega korozji.
 3. ciecz jest łatwy do zastosowania, jest stały i tworzy się jednolity, monolityczną warstwę, nawet jeśli ma być stosowany 5 razy.
 4. W porównaniu do tych samych materiałów, ciekłe szkło Silan Straż ma średnią wartość …., gdy ceny innych produktów aż do ….

Użytkownicy również zauważyć braki w past:

 1. Po otwarciu butelki, nie ma potrzeby korzystania z całą część, ponieważ szybko staje się bezużyteczny.
 2. Nie da się obsłużyć samochód na wolnym powietrzu, kurzu jest trudne do osiągnięcia dobrego wyniku. Tylko w zamkniętym pomieszczeniu, urządzenie będzie wyglądać idealnie.
 3. Produkt nie jest reprezentowana w wolnym handlu, ale dostępne na zamówienie w sklepie internetowym kosmetyki. Sprzedać im Europen dystrybutorów chińskiej stronie AliExpress i prywatnych mediatorów.

Jakub Malinowski

41 lat Jakub Malinowski specjalista w dziedziniePsychoterapeuta:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Łódź

Odkryj mój świat

You may also like...