Potencja

Prolong Max – instrukcję obsługi, cena i opinie

Ciągły stres, złe środowisko i zmiany związane z wiekiem prowadzić do problemów z erekcji u mężczyzn, przy czym ich rozwoju kompleksów, lęku i zwątpienia. Na pierwszych objawów zaburzeń erekcji można wziąć Przedłuż-Max złe dla potencji, która przyczynia się do normalizacji funkcji erekcji i poprawić jakość seksu.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Skład i forma wydania

Biologicznie aktywny suplement diety wytwarzana w postaci kapsułek, które zawierają jedynie składniki naturalne, które uzupełniają się wzajemnie:

Wskazania do stosowania

BAA jest przeznaczony do leczenia i zapobiegania zapaleniu gruczołu krokowego, impotencja. Być przyczyną kapsułki Przedłuż-Max może obecność takich objawów u mężczyzn:

 • powolny krótkie erekcje;
 • nadmierna drażliwość i agresja;
 • obniżenie popędu seksualnego;
 • przedwczesny wytrysk
 • pogorszenie jakości seksu.

Schemat

zgodnie z instrukcją obsługi, dodatek może być stosowany zgodnie z poszczególnymi schematami:

 1. wzrost jednorazowy siły konieczne do 1 kapsułkę w czasie 20 minut przed posiłkiem rzekomego ścisły związek.
 2. przerywanych problemy z siły, to zaleca się, aby poddać się leczeniu. Do tego trzeba jeść codziennie: 1 kapsułka 3 tygodnie, a następnie zrobić przerwę na 1 miesiąc i powtórzyć bieg (aby osiągnąć stabilny wynik)
 3. .

 4. utrata męskiej siły spowodowanej zapaleniem gruczołu krokowego BPH, lub innej choroby konieczne jest, aby suplementy w złożonej terapii. W takim przypadku, kapsułka jest podejmowane w ciągu 4 tygodni. W pierwszym tygodniu chcesz pić 2 tabletki dziennie, a następnie zmniejszyć dawkę do 1 komputera Narzędzie to pomoże przyspieszyć proces gojenia.

Wszystkie składniki środków mieć pozytywny wpływ na narządy miednicy, a także poprawić odporność organizmu i poprawy zdrowia ludzi.

BUD nie uzależnia i nie ma szkodliwego wpływu na układ sercowo-naczyniowy. Lek może być w połączeniu z zastosowaniem alkoholu w małych ilościach.

Po zakończeniu leczenia, że ​​możliwe jest osiągnięcie takich wyników:

 • przywrócenia erekcji;
 • wzrost liczby orgazmów;
 • normalizacja poziomu testosteronu;
 • rosnące odczucia podczas stosunków intymnych;
 • zwiększenia wytrzymałości w DNA
 • przeszkody związane z wiekiem procesów patologicznych.

Przeciwwskazania

Koszt leku

Zamów lek tylko na oficjalnej stronie producenta, jak aptek nie jest na sprzedaż. Koszt suplementów diety jest 990 ….

Recenzje

Egor, 40, Krasnodar. Zajęło ten dodatek do leczenia problemów impotencji. Lek jest skuteczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Siłę działania zaradczego odczuwalne po pierwszym kurację. Seks stał się bardziej żywy i długotrwały.

Damir, 52 lat, Jarosław. Kapsułki do picia, aby zwiększyć wytrzymałość w łóżku. Lek jest łatwa do zastosowania i charakteryzuje się brakiem w swoim składzie związków chemicznych, a to jest ważne w moim wieku. aktywność seksualna po środki do obróbki są znacznie zwiększone.

Irina, 33 lat, Sewastopol. Mój mąż czynili kulturystyki. Po zrobieniu hormony wzrostu on zakłócił produkcję własnego testosteronu. W efekcie znacznie zmniejszone libido. Lekarz polecił go na leczenie do naturalnych suplementów diety, które zwiększają produkcję testosteronu. Zdecydowaliśmy się na tym narzędziu. Suplementy skuteczność zarówno zadowolony.

Podsumowanie

Dodatek ten ma pozytywny wpływ na siłę. Biorąc pod uwagę narzędzia, można osiągnąć trwałą erekcję, uczynić seks bardziej trwałe i jasne, ale również, aby ustabilizować produkcję testosteronu.

Sebastian Nowak

37 lat Sebastian Nowak pracuje jakoTerapeuta Zajęciowy.:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Łódź

Odkryj mój świat

You may also like...