Zdrowie i Ty

MagnuFuel – opinie i ceny, oficjalna strona, gdzie kupić

A czas, kiedy litr benzyny kosztuje 20 centów, ale o ratowanie myśl tylko „prawo” dawno już minęły. Koszt paliwa z roku na rok bije swoje rekordy i włącz pompę pozostaje tylko w pamięci kierowców z doświadczeniem. Problem jest dość poważny, a potem jest reklama, z której nie ma ucieczki, zaleca się zakup specjalnego urządzenia – ekonomizer „MagnuFuel”. Producent gwarantuje nie tylko szacunek dla natury, a 20% oszczędność paliwa. Jak uzasadnione byłoby taki zakup, dzisiaj będziemy go badać.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Krótki przegląd MagnuFuel

Prace urządzenia jest bardzo proste. „Benzyna wchodzi do komory spalania, nie bezpośrednio, lecz za pomocą układu pól magnetycznych ze znanymi parametrami, wytwarzanych przez dwa silne magnesy neodymowe. Z powodu tej mieszaniny paliwa«rozcieńczone»i staje się dużo bardziej płynne, a ich cząsteczki są w pewnym sensie” podziale „tym samym znacznie zwiększając wydajność silnika i spalanie odbywa się przy znacznie większej wydajności i znacznego spadku odsetka odpadów”. Jak podano na stronie internetowej producenta.

instalacji i konfiguracji MagnuFuel

Producent twierdzi, że instalacja nowych elementów nie przedstawia żadnych trudności i zajmuje tylko 15-20 minut. Do tego trzeba „tylko” naprawić małe pudełko na przewodzie paliwowym (wyczerpujące instrukcje w zestawie). Należy również pamiętać, że urządzenie musi pracować w trybie w pełni autonomiczne i nie wymaga żadnej dodatkowej konserwacji.

możliwości, zalety i

Według producenta ​​H3>
  • Zapisywanie 20-25% paliwa.
  • Zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery.
  • zwiększyć moc układu napędowego pojazdu.
  • Uproszczenie rutynowej konserwacji.
  • zmniejszając obciążenie silnika i świec zapłonowych.

Zidentyfikowaliśmy MagnuFuel

Plusminuszero sprawność Oszczędności toplivoprovoda potrzebuje dalszego niezależnego provincebased reagowania i sterowność problemów testu system wizyjny Instalacja na niektórych importowanych samochodów (mało prawdopodobne) Największa na redukcję emisji szkodliwych substancji do atmosfery (potwierdzone przez instrumentalny testowanie) Niewystarczające działanie systemu w obecności dużej liczby elektroniczny oborudovanietorg niska cena ustroystvami wymaga sterownika mieć pewne umiejętności niezależnego sporchissimo z wieloma samochodami najbardziej innego proizvoditelyami wysokiego prawdopodobieństwa bezwarunkowego zakupu towarów podrabianych (gdy zakupiony w sprzedaży detalicznej sieci handlowe) Autonomiczna praca bez ingerencji kierowcy

Recenzje rzeczywistych nabywców MagnuFuel

  • Anatolij (Datsun samochód około roku). „Seduced przez okólniku reklamowego, który był w pobliżu rynku. Kupić. Połóż się. Idę przez około 3 miesiące. Konsumpcja benzyny spadła, ale nadal jest bardzo niewielkie. Przetestuj on”.
  • Maxim (Łada Priora z oficjalnego dystrybutora). „Put MagnuFuel przekonany przez konsultanta. Chociaż nie jest rozczarowany, ale nie szczególnie natchnione. Pracy, nie pytając dobrze zjeść. Jednak na stacji benzynowej teraz nie odwiedzić tak często”.
  • Edward (Skoda Szybki, kupiłem go i naprawiony po wypadku). „Okno naprawdę działa -.. Kocham go umieścić, jednak w stu”
  • Victor (Volvo jeden ze starych wersji). „Czy jest agresywny, ale skuteczność nie Jak zatankować i zatankować, a cała oszczędność – napompowane”.
  • Peter (VAZ 2121, 4 lata). „Potwierdź wspomniany przez Victor jest kompletna bzdura. Obiecany dużo, ale nie ma nic. Uważa się uratować, ale tylko na próżno wyrzucił pieniądze. To wstyd”.

Opinie wideo z sieci

Drodzy czytelnicy, i ewentualnie użytkownicy produktu! Chcielibyśmy poznać Państwa opinię na temat MagnuFuel produktu. Bylibyśmy wdzięczni za wszelkie informacje.

You may also like...