Flexomed krem ​​dla stawów - prawdziwe opinie, jak to zrobić - składniki
Zdrowie i Ty

Flexomed krem ​​dla stawów – prawdziwe opinie, jak to zrobić – składniki

„Flexomed” dla stawów jest jednym z przedstawicieli medycznych „smoczki”, które są sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem witryny jedna strona z prostego powodu: Produkt nie jest uprawniony, nawet jako suplementów diety, więc zabrania się sprzedaży w aptekach i sklepach. Reklama jest standardem. Odniesienie do jakiegoś „innowacyjnej technologii”, wykaz znanych roślin leczniczych, które nie powodują szkód, lecz są wykorzystywane wyłącznie w medycynie ludowej i złożenia oferty kupna na „promocyjnej cenie”

Skład “The Soustavitin”

Nie ma takich medycyna w radarze (rejestr leków rosyjskich) albo jako lek lub w postaci suplementów diety. Tak, to może być przypisana tylko do kremów

kosmetycznych.

o składzie oficjalne informacje można uzyskać tylko ze strony dystrybutora. Stwierdza się, że zawiera on „wyłącznie naturalne składniki”:

 • kolagen;
 • Propolis
 • arniki
 • ekstrakt czosnku
 • ekstrakt granatu
 • Kasztanowiec.

wybór jest bardziej niż wątpliwa, ponieważ bezpośrednio na kolagen (chrząstka) tkanek stawów, z 6 składowe „Flexomed”, to ma szczególnego wpływu. Nie przyczynia się do syntezy kolagenu w chrząstek stawowych.

Co to są elementy?

 • Kolagen jest białkiem o dużej masie cząsteczkowej, które nie mogą przeniknąć przez skórę i gromadzą się w tkankach stawów. W farmakologii, to uznane jako suplementów diety;
 • Propolis jest jedynym suplementem zarejestrowany jako lek. Stosowane w stomatologii i jako środek dermatotropic;
 • arniki jest lokalnie drażniący roślin leczniczych stosowanych w maści kosmetycznych i suplementów diety;
 • Kasztanowiec jest środkiem medycynie ludowej, do której vasoconstricting efekt terapeutyczny i ventonizing przypisuje. BUD;
 • ekstrakt czosnku – Adaptogen jest częścią dodatków stymulujące odporność, suplementy diety;
 • wyciąg z granatu jest czymś z dziedziny gotowania lub znachorów

Krótki opis pozwala nam sądzić, że deklarowane Właściwości – Leczenie stawów Cream „Sustavin” fizycznie niemożliwe. Nie zawiera jakiegokolwiek leku skutecznego w zakresie chorób układu mięśniowo-szkieletowego.

Formularz wydania Flexomed

Sądząc po zdjęciu na stronie internetowej dystrybutora, butelki są produkowane w butelkach z dozownikiem o pojemności 30 ml, butelki są pakowane w karton. Na opakowaniu znajduje się nazwa producenta. LLC „Lebenton” – naprawdę istniejący podmiot prawny z adresem w Europie, pracując w produkcji suplementów diety i kosmetyków

P>

farmakodynamiczne i farmakokinetyczne

Nie da się mówić o mechanizmie działania na ciele tego kremu, ponieważ żadne badania kliniczne zostały przeprowadzone. Indywidualnie zawarte w składnikach śmietany nie są suplementy, więc ich efekt terapeutyczny jest znikoma. Prawdopodobnie w agregacie, działają na zasadzie synergii, lekko rozgrzewa staw, z powodu drażniącego działania arniki i czosnku.

Wskazania i przeciwwskazania

W instrukcji obsługi, producent / dystrybutor deklaruje Flexomed kremu jako lekarstwo:

 • stawów;
 • Artroza
 • Burcita ​​li>
 • moczanowa
 • Heel ostrogi.

Sądząc z odniesieniem do „opinii specjalisty” – osteopatii, czyli przedstawiciel nietradycyjnych medycyny, który używa w swoich metod treningowych, które nie mają dowodowego podstawy i nie są potwierdzone badaniami klinicznymi skuteczności .

P>

ujemne skutki u pacjentów nie są przestrzegane. Krem jest nieszkodliwe jak woda, czy nie zawiera ona żadnych alergenów

Skutki uboczne Flexomed

skutki uboczne kremu może wystąpić, jeśli występuje uczulenie na którykolwiek ze składników kremu, substancje, które tworzą podstawę lub kompozycji perfum, perfumy zapach. Tylko zawartość propolisu (ekstrakt) znajduje się na opakowaniu – 1,5 g na butelki. W takich dawkach, że nie ma żadnych działań ubocznych na organizm, jak również terapeutyczne.

Dawkowanie i przedawkowanie

Na miejscu instrukcji dystrybutora zaleca się stosować krem ​​do 2, a następnie 3 razy dziennie. (Na początku zalecenia – 2 razy, na koniec – 3). Ile nie jest określona. Oczywiście aplikacja 30 dni. Jeśli zastosujemy się do logiki za pomocą leków, które zwykle stosuje się 2-3 cm. Zaleca się stosować 6-9 gramów „Flexomeda” dziennie. Jedno opakowanie powinno wystarczyć maksymalnie 5 dni.

interakcji Flexomed

składu i stężenia składników zawartych w żelu Flexomed wyklucza możliwość interakcji z innymi produktami leczniczymi, ponieważ nie zawiera żadnych substancji czynnych leków.

analogi.

Istnieje

wiele analogów BAAJs sprzedawanych za pośrednictwem stron na jednej stronie, to znaczy nie są zarejestrowane w określony sposób i zakazane do sprzedaży za pośrednictwem sieci aptek. Niech nie nazywają je tak, aby nie wprowadzać w błąd czytelników o ich skuteczności.

Kolejnym produktem, który został opracowany na fali hobby pewnej kategorii osób pragnących być traktowane z „naturalnych” środków. BAAA, który nie ma żadnego efektu terapeutycznego, ale pięknie reklamowane, stosując wypracowane oszukańczego systemu.

To jest tak:

 1. Instrukcje dotyczące stosowania „Protecta”, co jest zawarte w produkcie i jaki wpływ ma
 2. Skład Flexinovo BAADA w instrukcjach używania, mechanizm działania
 3. instrukcje użytkowania Sustavit do spoin, skład produktów, wskazania i przeciwwskazania
 4. Mechanizm działania Traumel C w instrukcji obsługi, który jest częścią suplementu
 5. Korzyści dla stawów i przeciwwskazań do stosowania przepisów w kasztanowca wódki
 6. Jak zrobić nalewkę liliowy na bóle stawów, istnieje pozytywny wynik
 7. Czy istnieją dowody, że osteon jest skuteczny w leczeniu stawów: prawda czy mityczny

?

Małgorzata Mazurek

45 lat Małgorzata Mazurek specjalista w dziedzinieOptyk Okularowy: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego dało wiele inspiracji Katowice

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...