Zdrowie i Ty

Electricity Saving Box – opinie i ceny, kup teraz, gdzie kupić

Ostatnio na rynku pojawiły się niezwykłe urządzenie elektryczne Electricity Saving Box. Jej nazwa tłumaczy się na angielski jako „Ekonomiczne energii elektrycznej.” To urządzenie jest sprzedawane w sklepach w atrakcyjnej cenie. Oferta nie są w stanie pozostać obojętny na wielu konsumentów, którzy chcą , aby zmniejszyć koszty na energię elektryczną bez załączników.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Na stronie reklamującym urządzenia można znaleźć szczegółowe informacje o ekonomiczne, schemat podłączenia, Skuteczność użycia i zasadę działania. Jest nawet certyfikat zgodności. Ludzie zostawić opinię rodzaju na pracę. Istnieją dowody na to, że istnieje kilka urządzeń, które działają w podobny sposób. Są to prawie niemożliwe, aby znaleźć w tradycyjnych sklepach.

Podejrzenia podczas używania urządzenia Electricity Saving Box

Producent obiecuje oszczędności energii elektrycznej przycinać wahania napięcia z powodu kompensacji mocy biernej. To z kolei powinno zmniejszyć koszty użytkowania i zwiększyć żywotność urządzeń gospodarstwa domowego. Aby rozpocząć korzystanie z urządzenia, wystarczy włożyć ją do gniazda i naciśnij na nim klucza sieciowego.

To wykorzystanie gospodarek nie narusza zasady dostaw energii elektrycznej, a urządzenie włącza się ściśle po metr krajowym. Według deklaracji producentów i konsumentów, urządzenie musi zaoszczędzić do 33 procent energii. To wszystko brzmi bardzo kusząco, jednak , aby zrozumieć lepiej , aby zrozumieć ekonomiczny energia elektryczna Zapisywanie Box to rozwód lub prawda.

W bardziej szczegółowym badaniu stwierdzono dwa możliwe znak rozwód. Pierwszy odnosi się do silnego zaburzenia cen energii dla ekonomicznego. Na przykład, w jednym ze sklepów internetowych jest 700 …. Również znaleźć próbki i 208, a do roku 1600 … które wyglądają i działają prawie tak samo. Powyższa argumentacja nie pozwala wątpić, że jest to jeden i ten sam produkt, tylko sprzedawane w różnych cenach i o różnej jakości.

Drugą oznaką złej jakości jest to, że producent i kraj pochodzenia urządzenia pozostają nieznane . To dezorientuje wielu dostawców. Brak jakichkolwiek odpowiednich informacji na temat firmy-producenta produktu budzi również poważne wątpliwości co do realności swoich obietnic.

Zasada działania gospodarek Electricity Saving Box

Według opisu technicznego do promowania stronę, ekonomiczny zapewnia konwersję reaktywny składnik obecny w aktywnej, zmniejszenie zakłócenia i przepięcia, jej stabilizacji i otrzymaną mniejsze zużycie energii. Paszport pokazuje również cechy urządzenia

  • napięcie – 90 do 250 V,
  • Częstotliwość – od 50 do 60 Hz,
  • maksymalne obciążenie do 15 kW.

Ostatni kharkteristika wydaje się podejrzane, ponieważ urządzenie nie posiada wyjścia do podłączania innych konsumentów. Niektórzy dystrybutorzy tych urządzeń twierdzą, że oni również rzekomo określenia przesunięcia fazowego między napięcia i prądu.

Bardziej szczegółowa ocena funkcjonowania urządzenia z punktu widzenia praw fizyki może być udzielona wyłącznie na podstawie dokładnych pomiarów. Niektórzy kupujący ostrożny wszystkich tych stwierdzeń i właściwości. Wiele z nich nie są zainteresowani w tych wszystkich niuansów.

Wewnętrzna konstrukcja urządzenia oszczędzania energii elektrycznej Pole

Materiały reklamowe na wygląd urządzenia. Kiedy niezależny autopsji gospodarki dla zabawy zamiast skomplikowanych elektroniki znaleźć dość prosty obwód elektryczny:

  • konkluzji korek połączony z wejściem przełącznika, bezpiecznik, warystor skraplacza gaszenia (ilość – 5 UF) a mostkiem diodowym
  • Opisuje połączone dwie zwykłe diody i tętnienia kondensator wygładzający (o pojemności 1000 UF).

Mit czy prawda Electricity Saving Box

Takie rozwiązanie jest bardziej zwykłej lampy błyskowej lub noc światło, zamiast kompensator biernej. To z tego powodu urządzenie nie będzie w stanie zaoszczędzić żadnej energii. Wręcz przeciwnie, pobór mocy jest urządzenie samo w każdym przypadku nie równe zeru. Wszystkie te fakty nie pozostawiają wątpliwości, że ekonomiczny – prawdziwy rozwód i inny trik oszustów

.

Nabywca płaci określoną kwotę zakupu urządzenia, ale w obliczu braku efektu. Ponieważ Electricity Saving Box jest pusty, co nie daje oszczędność energii i mogą odgrywać tylko rolę dekoracyjną źródła światła. Wszystkie obietnice producenta tylko przyniósł pragnienie, aby zarobić na konsumentów. Nie zaleca się nabyć urządzenie opisane, ponieważ wszystkie koszty zostaną całkowicie wymazane.

Mieczysław Zając

31 lat Mieczysław Zając wykonuje zawódLogopeda:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Warszawski Uniwersytet Medyczny Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Katowice

Miejsce dla Ciebie

You may also like...