Zdrowie i Ty

Dynamite – Aktywator bite, opinie i ceny, komentarze, jak to działa? Kup Teraz,

dla każdego miłośnika rybackiej, przechodząc ponownie na połów, po prostu iść do domu z dobrym połowu. Ale czasami ryby po prostu nie jest gryzienie, mimo wszystkich wysiłków. W tym przypadku należy użyć aktywatora ugryźć dynamitu.

Co to jest dynamit?

Dynamite aktywator ukąszenie jest unikalny „pomocnik” dla rybaka, który został opracowany przez laboratorium LTD Fishingi. Pomoże to w celu przyciągnięcia ryby w promieniu kilku kilometrów. Twoje przyszłe ryby zbiorą się w ławice znaleźć źródło przynęty, których stosowanie jest całkowicie legalna i składniki zawarte w kompozycji, będzie całkowicie rozpuszczają się w wodzie bez szkody dla środowiska.

Zalety Dynamit

Dynamite ma wiele korzyści, które pomogą Ci w procesie połowów:

 • łatwy w opakowaniu transportowym w metalizowaną pakietu;
 • wysoka szybkość reakcji;
 • przyciąga ryby z odległości kilku kilometrów;
 • działa zarówno drapieżnych i spokojnego ryb;
 • Może podkashivatsya główny przynęty;
 • działa we wszystkich typach zbiorników;
 • efekt nie zależy od pory dnia i warunków pogodowych.

Skład Dynamite

Dynamit kompozycja zawiera następujące składniki:

 • ryby – główny składnik, który nadaje lepkość substancji;
 • mielenia składniki cukierka – dać specyficzny smak
 • aromaty aby smak jak substancje naturalne,
 • wabiące – główny składnik, który zwiększa prąd w instynktu stada ryb, zmniejsza uczucie strachu

.

Wyniki badań Dynamite

Producent przeprowadził liczne badania, wynik jest zawsze taki sam – ławice ryb pływać w miejscu stosowania aktywatora ukąszenia

.

Jak ubiegać Dynamite?

W zależności od rodzaju ryby chcesz zwabić, Dynamite zgryz wyzwalający może być stosowany w następujących instrukcji:

 1. spokojne ryby – mieszać workowo fiolkę ze standardową przynętę, podczas połowów, w stosunku 1 opakowanie do 2 kg;
 2. drapieżne powinny być traktowane roztworem samych przynęty, niezależnie od ich pochodzenia (syntetyczne, naturalne)
 3. Może być stosowany bezpośrednio z przynęty – wymieszać zawartość opakowania z woda, Zanurzyć przynęty przez 1-2 sekund. następnie można bezpiecznie trzymać go na haku i robić to, co kochasz.

Certyfikaty jakości Dynamite

Dynamite opracowała opatentowaną technologię włoskiej i zdały egzamin powtórzyć. Posiada odpowiednie certyfikaty jakości i licencji na dystrybucję w naszym kraju.

Gdzie kupić dynamit?

Activator zgryzu Dynamite jest to niemożliwe, aby znaleźć w sklepach dla wędkarzy, ponieważ pozwala zachować minimalną cenę, która przewyższa koszt tylko składniki o kilka punktów. Aby użyć przynęty może sobie pozwolić nikomu.

Specjaliści Dynamite

Yuri Garmash, sportowiec, wędkarz z 20-letnim doświadczeniem

Wędkarstwo wyłącznie z pobudek zawodowych. Przez 20 lat staraliśmy wiele różnych przynęt, że nawet nie chce to nazwać, ponieważ jest możliwe, aby przejść przez kilka godzin. Matka natura czasem gra z nas pewnego rodzaju żart, a nawet kiedy jest super pogoda do wędkowania i ryby trochę gdyby nie skok na brzegu, po prostu nie gryzie. Chodzi o to, że w pewnych okresach mieszkańcy rzek, mórz i oceanów pogarsza instynkty, które muszą być nudne, tak aby był to dobry chwyt. Można to zrobić z aktywatorem Dynamite, który polecam wszystkim, którzy przynajmniej raz w życiu trzymał przynętę.

Opinie klientów Dynamite

Valentin, 29 lat, Moskwa

Postanowiłem iść z synem na ryby i nie chce denerwować w przypadku awarii. Podniósł walki w wieku, ale przynęta nie udało się ustalić. Zajął pierwsze dostępne prawo w sklepie, przyjaciel dał torbę dynamitu. W ciągu godziny mój syn złapał swoją pierwszą rybę w życiu.

Eugene, 40 lat, Tula

Wędkarstwo dla mnie jako sposób ustępstw i zdystansowanie się od życia codziennego. Szczególnie zadowoleni z procesu, gdy nie jest na swoim miejscu. Przez lata karmione ryby aktywatora Dynamite, i to prawie łapie na mielizny hakowych.

Maria, 35 lat, Saint-Petersburg

Mój mąż właśnie zwabił swoją ryby. Początkowo trafiła patrzeć, potem zaczął brać czynny udział, w końcu zwrócił się do zapalony wędkarz i aktywnie poszukuje nowych sposobów wabiąc ryby. Ostatnio natknąłem Dynamite i od razu zrozumiał, że dotychczasowe sposoby po prostu zmarnować. Efekt jest niesamowity.

Dmitry, 62, Tiumeń

Mój wiek to dość trudno znaleźć normalną pracę zarobkową, aby zabić, co możesz. Wędkarstwo dla mnie jest jednym ze sposobów przetrwania, ryby mogą albo gotować lub sprzedać. Dla mnie, oczywiście, możliwe, aw łodzi z wędką się zdrzemnąć, ale jeśli pilnie potrzebują pieniędzy, a następnie 1-2 duże ryby nie jest szczególnie bogaty. Syn dał mi wyzwolić ugryźć Dynamite, nie wierzę dużo, ale doświadczyli już w pierwszym wędkowania. Radość nie miała granic, teraz raz łapię jak na początku tygodnia.

Maciej Sikora

47 lat Maciej Sikora specjalista w dziedzinieMasażysta:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Uniwersytet Medyczny w Białymstoku dało wiele inspiracji Szczecin

Miejsce dla Ciebie

You may also like...