Piękno

Dietonica – opinie, komentarze, cena, forum, jak to działa?

Co oznacza tylko do utraty wagi, ani próbować kobiety: tabletki, kapsułki, herbatę, kawę, kremy, spraye … Pozornie nic nowego wymyślić więcej. Ale zbliża się po wszystkim! Sprostać nowym natychmiastowy pić do utraty wagi o nazwie „Dietonica”! On obiecuje w ciągu kilku miesięcy, aby nagrać kilkadziesiąt funtów tłuszczu na ciele. Czy się uda?

Narzędzie do odchudzania Dietonica

„Dietonica” jest natychmiastowym suplementyem na spalanie tłuszczu. W reklamie uważa się, że jest to najmocniejszy spalacz tłuszczu, które kiedykolwiek zostały wyprodukowane. Zastrzegane mechanizmy działania na ciężar ciała:

 • zmniejszenie apetytu,
 • przyspiesza przemianę
 • spalanie tłuszczu.

Głównym mechanizmem działania jest przyspieszeniem metabolizmu. Tekst promocyjny na nim skupia się wielokrotnie.

Korzyści wynikające z utraty wagi z pomocą „Dietonica”:

 • 1 kurs zastępuje sześć miesięcy szkolenia sumienny;
 • przedłużonym działaniu – 24 godzin;
 • głodu i stresu;
 • Diety nie są potrzebne;
 • spala tłuszcz nawet kiedy śpisz.

O waga strata wyniki nie są bezpośrednio stwierdził. Jednak oficjalna strona internetowa pokazuje referencje od pacjentów, którzy rzekomo stracił ponad dziesięć funtów na miesiąc. Jest opublikowane zdjęcie kobiety, prawdopodobnie spadła o użyciu „Dietonica” 62 kg w 3,5 miesiąca.

instrukcje użytkowania Dietonica

Oficjalna strona internetowa „Dietonica” nie ma danych o tym, jak brać tego dodatku. Wiemy tylko, że działa 24 godziny na dobę i wolno przyjmować więcej niż 2 porcje.

obrazu widzimy opakowania, które wymieniono masa: 100 g kompozycji jest zdominowany przez składniki roślinne. Na tej podstawie można przyjąć, że są oferowane herbatę, które powinny być podjęte wewnątrz i parzonej.

Jednak, z drugiej strony jest głośno mówi: „Dietonica” – pierwsze na świecie rozpuszczalne środki, które rozpuszczają tłuszcz. Jeśli jest to naprawdę rozpuszczalne, to nie jest herbata. Jednakże rozpuszczalność napoju trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę wszystkie elementy wymienione w kompozycji.

Skład Dietonica

uważa się, że w „Dietonica” zawiera 7 elementów. W wykazie składników na oficjalnej stronie internetowej, to tylko kilka z nich, a mianowicie:

 • kaktusa Hoodia
 • szenia;
 • bromelaina
 • zielona herbata;
 • ekstrakty owocowe-przeciwutleniacze.

W opinii lekarza Dietonica

„Dietonica” nie pomoże schudnąć. Większość substancji do redukcji masy ciała jest całkowicie bezużyteczne. Idź w kolejności:

Kaktus Hoodia. jedynym komponentem, który może być rozciągnięcie nazwać użyteczne do rysunku. Przypuszczalnie zmniejsza apetyt. Skuteczność nie jest udowodnione. Poza tym, może być skuteczna tylko wyciąg Hoodia, która jest osłona z substancji biologicznie czynnej, ale nie kaktus w swojej naturalnej postaci.

szeń. stymulantem centralnego układu nerwowego. Weź go do walki zmęczenie lub w celu stymulowania odporności niespecyficznej. Na masę ciała nie naruszone.

bromelaina. pokarmowy enzym rozkładający białka w jelitach. Brak wpływu na masę ciała. Tak trawienie i mają znaczący wpływ nie stanie.

Zielona herbata. przynosi niewielką liczbę korzyści. Ale jedną filiżankę zielonej herbaty dziennie, będą miały niewielki wpływ – dawka jest zbyt niska. Poza tym, ten napój jest zazwyczaj tańsze niż „Dietonica”.

ekstrakty owocowe-przeciwutleniaczy. Nie wiem co owoc mamy na myśli, ale w każdym przypadku przeciwutleniaczy na masę ciała nie ulega zmianie.

Na podstawie składu, możemy stwierdzić, że za pomocą „Dietonica” nie będzie w stanie przyspieszyć metabolizm i zmniejszyć ciężar. Jest to mistyfikacja.

FalseDietonica

Całe to “Dietonica” – kłamstwa. Ponadto, same kupowane są zdezorientowani w ich kłamstwa. Na przykład, jeden tekst stwierdza, że ​​„Dietonica” całkowicie bezpieczne. Można wziąć lekarstwo bez obawy o swoje zdrowie.

Ale wtedy sprzedający twierdzi, że jest najpotężniejszym narzędziem w świecie. W żadnym przypadku nie powinno trwać dłużej niż 2 dawki dziennie. Uwaga! “Dietonica” jest bardzo silnym narzędziem!

Prawie wszystkie informacje na stronie internetowej jest kłamstwem, w tym:

 • fikcyjne właściwości składników czynnych;
 • błędnie stwierdził, że „Dietonica” ma klinicznie udowodnionej skuteczności, chociaż nie podjęto badania;
 • obiecał nierealistyczne szybkości utraty masy ciała – do 50% masy ciała (60 kg), w odległości 3,5 miesięcy;
 • twierdzi się, że „Dietonica” Data stracić wagi, choć żaden ze znanych osób z opakowaniem tego narzędzia w rękach nie były widoczne.

Nawet fragment, który stoi za metabolizm tekstu, rzekomo pożyczonych z Wikipedii, w rzeczywistości, wymyślone przez sprzedających. Możesz przejść do internetowej encyklopedii i czeku. Takie głupie definicja nie jest publikowany w mniej lub bardziej adekwatne źródło informacji.

Najprawdopodobniej zamiast „super” środków do odchudzania dostaniesz zwykłej herbaty z owocami, z ewentualnym dodatkiem innych roślin. Wniosek można przyjść patrząc na skład i wizerunku opakowania.

Sędzia dla siebie:

 • narzędzie jest dostępny w opakowaniu 100 g
 • kompozycja zawiera zielonej herbaty w swojej naturalnej formie,
 • zawiera również bromelaina (składnik ananasa) i owoców.

Jeśli chcesz sprawdzić zamówić „Dietonica”, a następnie napisać recenzję w opiniach co w opakowaniu:. Rozwód lub nie

Cena Dietonica

„Dietonica” koszty …. Cena dotyczy opakowania o wadze 100 g. Ilu z nich będzie trzeba oczywiście – skontaktować się z asystentem sprzedaży. Wszystko zależy od tego, ile funtów trzeba wyrzucić. Po konsultacji przez sprzedawców telefonów są zazwyczaj zaleca się zakup 3-4 opakowań „Dietonica”.

Gdzie kupić Dietonica?

„Dietonica” sprzedawany wyłącznie w trybie online na oficjalnej stronie internetowej. Aby zamówić narzędzia mogą wypełnić wszystkie pola formularza. Tam, wprowadź nazwę i numer telefonu.

Po złożeniu skontaktujemy się z Tobą. Sprzedawca poprosi o potwierdzenie zamówienia, pozwoli określić liczbę pakietów, które są wymagane na kursie. Potem trzeba będzie nazwać swój adres domowy. Po tygodniu zabrać „Dietonica” w mailu.

Małgorzata Mazurek

45 lat Małgorzata Mazurek specjalista w dziedzinieOptyk Okularowy: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego dało wiele inspiracji Katowice

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...