Choco Lite 2019 - Czy może być smaczny i skuteczny w diecie?
Zdrowie

Choco Lite 2019 – Czy może być smaczny i skuteczny w diecie?

Odsetek osób z nadwagą nadal szybko rośnie, szczególnie w krajach rozwiniętych, takich jak Polska. Oprócz faktu, że wszyscy chcemy szczupłego i dobrze napiętego ciała, nadwaga jest głównym czynnikiem ryzyka w rozwoju chorób przew Suplementłych, takich jak cukrzyca, problemy z sercem, rak i choroba zwyrodnieniowa stawów. Choco Lite jest rozwiązaniem, które może być w stanie Ci pomóc. Czy to nowe

rozwiązanie w walce z nadwagą bezpiecznie i odpowiedzialnie zwalczać będzie nadwagę? Czas dowiedzieć się…. Ta recenzja jest dogłębną i naukową analizą Choco Lite.

Bardziej dogłębna analiza formuły Choco Lite

Choco Lite zawiera kilka bardzo interesujących składników: w pewnym stopniu każdy składnik okazał się przydatny w promowaniu utraty wagi. Chociaż wszystkie te składniki można znaleźć w różnych innych suplementów, aby schudnąć, ich kombinacja jest absolutnie wyjątkowy.

Fizz Slim obejmuje:

Badamy każdy składnik, aby dowiedzieć się, w jaki sposób rzeczywiście pomagają spalić tłuszcz przy zachowaniu masy mięśniowej.

Kakao

Wydaje się, że istnieją dowody na to, że kakao może stymulować utratę wagi.

Przede wszystkim wykazano, że procyanidyny kakaowe poprawiają wrażliwość na insulinę w mięśniach szkieletowych (1), co z kolei poprawia metabolizm glukozy i zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób metabolicznych.

Po drugie, uważa się, że kakao ma właściwości przeciwdziałające otyłości ze względu na jego zdolność do hamowania enzymów trawiennych (2). W sposób zależny od dawki, żywność jest w stanie obniżyć tempo, w jakim enzymy takie jak α-amylaza trzustkowa i lipaza trzustkowa magazynują tłuszcze: jest to ważny aspekt utraty wagi i tłuszczu.

W artykule opublikowanym w “Discovery and Innovation” przeanalizowano również ziarna kakaowe, koncentrując się na ich zawartości teobrominy. Naukowcy chcieli się dowiedzieć, czy miało to wpływ na utratę wagi.

Naukowcy odkryli, że poprzez włączenie ziarna kakao do diety 3-15% szczurów z Wistaru, po 28 dniach szczury straciły na wadze szybko i znacząco; nie tylko to, że szczury wykazały również poprawę poziomu cholesterolu.

Zgodnie z podsumowującym artykułem, integracja flawanoli kakaowych w diecie znacznie zmniejszyła wagę i nagromadzenie tłuszczu, zapalenie związane z otyłością, poziomem cukru na czczo i nietolerancją glukozy.

Wreszcie, ciekawe badanie zostało opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nutrition (3): w badaniu, szczury były karmione dietą wysokotłuszczową z prawdziwym lub fałszywym kakao, zwanym mimetycznym.

W dwudziestym pierwszym dniu oceniono masę ciała i masę tkanki tłuszczowej badanych w celu zbadania metabolizmu lipidów i innych mechanizmów moSuplementularnych kakao oraz utraty masy ciała.

Podczas pomiaru wykryto

znaczną utratę wagi w grupie kakao. Nie tylko, że: poziom lipidów w surowicy krwi został wytrącony, a analiza DNA wykazała, że żywność tłumiła ekspresję genów zaangażowanych w syntezę i przechowywanie tłuszczów.

Otręby owsiane

Rozpuszczalne włókna są substancjami odżywczymi, które pomagają w absorpcji wody przechodzącej przez układ pokarmowy. Ze względu na wysoką zawartość rozpuszczalnych włókien, otręby owsiane uważane są za pełnoziarniste i są niezwykle przydatne do utrzymania zdrowego poziomu tłuszczu we krwi, glukozy i regularnych ruchów jelit. Otręby owsiane mogą również pomóc Ci schudnąć.

Po spożyciu otrębów owsianych, pokarm ten łączy się ze śliną, a następnie z płynami w żołądku. Na przykład 1 łyżeczka lub 15 gramów otrębów owsianych wchłania ciecze z żołądka około 25 razy więcej niż sama masa otrębów owsianych, powodując uczucie sytości. Otręby owsiane nie pomogą

Ci stracić 10 kilogramów w ciągu dwóch tygodni, ale mogą być cennym dodatkiem, jeśli chcesz schudnąć.

Gryka zwyczajna

Gryka jest dziwna! Wygląda jak zwykła mąka i podobnie jak mąka, można z niej wyrabiać chleb, herbatniki, ciasta lub naleśniki – w Azji używa się jej do produkcji makaronu. Znajdziesz go w większości supermarketów. Może się to nie wydawać bardzo apetyczne, ale gryka jest bardzo wszechstronna i może być potężnym sojusznikiem w wojnie z tłuszczem.

Gryka zawiera dużą zawartość błonnika i niską kaloryczność, co oznacza, że przynosi wiele korzyści zdrowotnych i promuje poczucie sytości po posiłkach dietetycznych, w przeciwieństwie do rafinowanej białej mąki, która ma niską wartość odżywczą. Gryka ma również wysoką zawartość flawonoidów przeciwutleniających, które pomagają zwiększyć szybkość przemiany materii i w ten sposób pomóc Ci szybko spalić tłuszcz. Dowody naukowe wykazały, że mąka gryczana znacznie obniża poziom cukru we krwi i insuliny, a także może pomóc w obniżeniu poziomu cholesterolu.

Spirulina

Według strony internetowej Spirulina World, spirulina jest jednokomórkową mikroskopijną zielono-niebieską algą i była jedną z pierwszych form życia na planecie. Spirulina jest uważana za “superżywność” ze względu na szeroki zakres składników

odżywczych, w tym białka, niezbędnych kwasów tłuszczowych, witamin z grupy B, C, E i chlorofilu. W nowoczesnych dietach, spirulina jest zazwyczaj spożywane w kapsułkach, tabletki lub proszki i mogą być używane w programie odchudzania.

Diety bogate w wysokobiałkowe produkty spożywcze, takie jak spirulina, wspierają odchudzanie i niskotłuszczowe osady poprzez różne mechanizmy. Ponieważ, na przykład, wymaga więcej energii do przemiany materii, spożycie białka pomaga utrzymać chudą tkankę i przyczynia się do spalania tłuszczu; może również spowolnić głód: osoby z nadwagą wydają się najbardziej na tym skorzystać.

Groch

Groch naturalnie charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz wysoką zawartością białka i błonnika, dzięki czemu może być uważany za przydatny pokarm do odchudzania.

Diety wysokowłókniste zmniejszają ryzyko przyrostu masy ciała. Większość Włochów nie bierze zalecanej ilości błonnika dziennie, więc można zwiększyć spożycie błonnika poprzez spożywanie większej ilości owoców i warzyw, takich jak groch.

Może Cię to zaskoczyć, ale groszek jest bardzo wszechstronny i nie jest to tylko przygnębiające danie boczne do dania głównego.

Zgodnie z artykułem dotyczącym zapobiegania w 2015 r. (4), dodawanie groszku do diety może rzeczywiście stać się Twoją tajną bronią, aby schudnąć.

Mączka pełnoziarnista Ryż

Ryż pełnoziarnisty sprzyja utracie wagi z powodu zawartości włókien. Związek między brązowym ryżem a kontrolą wagi został naukowo udowodniony.

Badanie opublikowane w Journal of Nutritional Science and Vitaminology w 2014 r. wykazało, że grupa kobiet

z cukrzycą typu 2, zastępująca biały ryż brązowym ryżem, straciła na wadze i poprawiło ciśnienie krwi.

Inne badanie, opublikowane w British Journal of Nutrition w 2014 roku, zbadano wpływ brązowego ryżu na tłuszcz trzewny, tłuszcz w metabolicznie aktywnym brzuchu, który otacza narządy i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia.

Badanie wykazało, że zastąpienie białego ryżu brązowym ryżem poprawiło utratę tłuszczu trzewnego, ale kiedy wznowili jedzenie białego ryżu, wrócili do swojej pierwotnej wagi.

Wreszcie, wstępne badanie w probówce, opublikowane w Lipids in Health and Disease w 2014 roku, stwierdzono, że integralny ekstrakt z ryżu może wchodzić w interakcję z komórkami tłuszczowymi, zapobiegając wzrostowi nowych komórek tłuszczowych i spalaniu tłuszczu.

Chociaż to badanie testowe nie ilustruje dokładnie, w jaki sposób brązowy ryż pomaga promować utratę tłuszczu u ludzi, dostarcza wyjaśnienia, co może się wydarzyć.

Co myślą użytkownicy Choco Lite?

Czy naprawdę można stracić 12 kilogramów w ciągu 4 tygodni, jak obiecał producent Choco Lite? Prawda jest taka, że nie będziesz wiedział na pewno, dopóki sam tego nie udowodnisz. Jednak recenzje użytkowników są dobrym wskaźnikiem tego, czy produkt spełnia swoje obietnice.

Bazując na doświadczeniach klientów z całej Europy, możemy powiedzieć, że skromny odsetek wszystkich użytkowników osiągnął cel, jakim jest utrata 12 kilogramów w ciągu 4 tygodni. Należy jednak pamiętać, że przeciętna osoba prawdopodobnie nie będzie w stanie stracić tak dużo wagi w ciągu miesiąca i bardziej prawdopodobne, przy użyciu Choco Lite przez okres 4 tygodni, będzie w stanie stracić od 4 do 8 kilogramów.

Pamiętaj również, że nie ma gwarantowanego rezultatu: żadne rozwiązanie dietetyczne nie da Ci absolutnej pewności, że schudniesz. To samo dotyczy Choco Lite. Każda osoba jest wyjątkowa i unikalna – to czynniki leżące u podstaw nadwagi. Więc nie ma rozwiązania, aby schudnąć, które będzie działać cuda dla wszystkich. Dlatego też znaleźliśmy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie na temat czekolady dietetycznej, jak to ma miejsce w przypadku każdej popularnej metody odchudzania.

Wnioski dotyczące Choco Lite

Choco Lite jest bardzo obiecującym produktem, który koncentruje się na naprawdę miłej metodzie odchudzania: w przeciwieństwie do wielu diet, które rzadko prowadzą do trwałej utraty wagi, nie jest to degustacja i trudne do wykonania.

Skuteczność składników Choco Lite do odchudzania została naukowo udowodniona w badaniach klinicznych. Doświadczenia użytkowników w całej Europie potwierdzają wyniki tych badań klinicznych.

Choco Lite stworzył rewolucyjny sposób na pozytywny wpływ na metabolizm, spalanie tłuszczu i przeciwdziałanie uczuciu głodu. Utrata wagi nie może być przyjemniejsza i łatwiejsza.

Możesz otrzymać Choco Lite z maksymalną możliwą zniżką poprzez ten link lub poniższy przycisk. Zostaniesz natychmiast przekierowany na stronę z ofertą specjalną oficjalnego dostawcy Choco Lite.

Powodzenia.

Sebastian Chmielewski

56 lat Sebastian Chmielewski specjalista w dziedzinieTechnik Ortopeda: Wykształcenie zdobyte: Gdański Uniwersytet Medyczny Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Wrocław

Odkryj mój świat

You may also like...