Potencja

Acai Berry – opinie i ceny, gdzie kupić

Grotto nie zauważyć, że coś jest wyjątkowy o acai. Jest to jedna z niewielu owoców, oprócz awokado, które zawierają tłuszcze jednonienasycone (rachunki finansowe unii walutowej)

 klasa =

Chociaż rachunki finansowe unii walutowej może pracować, aby pomóc utrzymać się czujesz zadowolony, jeśli uwzględnić je w diecie niskokalorycznej kontrolowane, kwota w acai jest tak mały, że trzeba by spożywać duże ilości, aby uzyskać wystarczającą ilość rachunki finansowe unii walutowej, mówi. I nie tylko to, że są drogie, mówi, że byłoby dodać wiele dodatkowych kalorii. (Rachunki finansowe unii walutowej są również w oliwek, awokado, orzechy, nasiona, ciemna czekolada, soi, lnu, oraz oleje z oliwek i słonecznika).

Uważaj Próby Acai Weight Loss Produkty ‘wolne’

Nie tylko Acai nie udowodniono, że posiadają uprawnienia odchudzania twierdził w niektórych reklamach, grupy konsumenckie ostrzegają, że ludzie, którzy zapisali się do „wolnej” próby produktów acai dieta może sparzyć.

Centrum Nauki w interesie publicznym, w grupie żywności i żywienia watchdog, niedawno wydała ostrzeżenie, że wiele firm oferujących bezpłatne wersje próbne produktów acai dieta faktycznie kończy się klientom ładowania. Klienci proszeni są o przekazanie informacji o karcie kredytowej za wysyłkę w „wolnej” próby, a niektóre z nich natychmiast został uderzony z miesięcznych opłat ….

Better Business Bureau of Northern Indiana zaproponował podobną ostrzeżenie przed reklamami online dla produktów odchudzających Acai.

Co to jest Acai Berry?

Grown w dorzecza Amazonki w Brazylii, Acai jest głęboki fiolet jagody, które smakuje jak połączenie dzikich jagód i czekolady.

zawartość antocyjanów Berry daje mu swoją bogatą fioletowy kolor. Antocyjany są silne przeciwutleniacze, które mogą chronić organizm przed rozwojem raka, stany zapalne, cukrzyca, starzenia się, choroby neurologiczne, i infekcje bakteryjne.

4 uncji porcja czystego Acai zawiera około 100 kalorii, żelazo, wapń, błonnik, witamina A i 6 g tłuszczu – ale ponieważ owoce nie również transport większość produktów spożywczych sprzedawanych na rynku stosować tylko niewielka ilość czystego Acai. Acai jest dostępny w postaci kapsułek, sproszkowane, w postaci mrożonej pulpy, w butelkach koktajle i inne napoje.

Jeśli rozważasz zakup produktów acai, czytać etykiety, ponieważ napoje mogą zawierać wiele dodatku cukru i kalorii. I, być przygotowany na naklejki szok w sklepie spożywczym, jak większość produktów acai posiadać wysoką cenę

.

„Produkty wykonane z acai są drogie, bo 95% z jagód jest ziarno, a tylko 5% skóra jest używany do żywności i napojów”, mówi Grotto.

Należy pamiętać, że można uzyskać podobnie przeciwutleniające bogate całe owoce i warzywa za ułamek kosztów acai, a w ich naturalnej postaci (bez dodatkowego cukru lub kalorii). Jagody, jeżyny, maliny i są bardziej ekonomiczne wybory, które dostarczają podobnych korzyści zdrowotnych, mówi Grotto.

Roman Kwiatkowski

46 lat Roman Kwiatkowski znajomość wykonywanego zawoduTechnik Dentystyczny:Praca na uczelni - Warszawski Uniwersytet Medyczny Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Białystok

Tutaj polecana strona

You may also like...